Certifikáty

---

Naše společnost je hrdá na to, že vlastní certifikáty EU Ecolabel, Ekologicky šetrný výrobek a FSC (Forest Stewardship Council).

Certifikát EU Ecolabel je udělován výrobkům a službám, které splňují přísné environmentální normy a kritéria pro celý životní cyklus výrobku, včetně výroby, používání a likvidace. To znamená, že naše výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a minimalizují negativní dopad na planetu.

Certifikát Ekologicky šetrný výrobek označuje výrobky, které jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí a neobsahují škodlivé látky. Tyto výrobky jsou šetrné k vašemu zdraví a planetě.

FSC certifikát zase zaručuje, že naše výrobky jsou získávány ze zdrojů, které jsou spravovány v souladu s vysokými environmentálními a sociálními normami. To znamená, že při výrobě našich výrobků není narušována příroda a dodržujeme etické pracovní podmínky pro lidi, kteří pracují v lesním hospodářství.

Všechny tyto certifikáty jsou důležitým způsobem, jak ukázat naši zodpovědnost vůči životnímu prostředí a našim zákazníkům. Jsme rádi, že můžeme nabízet kvalitní a ekologicky šetrné výrobky. 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem