O nás

O nás

Vítejte na stránkách společnosti CEREPA, a.s. - nejstarší papírny v České republice s nepřetržitou výrobou od roku 1675! Jsme společnost, která se specializuje na zpracování recyklovaného papíru a výrobu produktů papírové hygieny nejvyšší kvality.

V naší široké nabídce najdete výrobky papírové hygieny, jako jsou toaletní papír, ubrousky, papírové kapesníky a další produkty, které jsou vhodné pro použití v domácnosti, kanceláři nebo průmyslových prostorách. Naše produkty jsou vysoce kvalitní a jsou vyráběny v souladu s nejnáročnějšími evropskými standardy.

Při výrobě našich výrobků využíváme pouze kvalitní suroviny a moderní technologie, které umožňují šetrné zpracování recyklovaného papíru a minimalizují tak negativní dopady na životní prostředí. Naše společnost je rovněž držitelem certifikátu FSC®, který potvrzuje, že naše výrobky pocházejí z udržitelně hospodařených lesů.

Díky naší dlouholeté tradici, vysoké kvalitě výrobků a šetrnému přístupu k životnímu prostředí jsme získali mnoho spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného výrobce papíru a výrobků papírové hygieny, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem produktů, které budou odpovídat Vašim potřebám.

S CEREPA máte jistotu vysoké kvality a šetrného přístupu k životnímu prostředí.

Naše výrobky jsou součástí Vašeho každodenního života.

 

 

 

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem